Dan škole 2019.
Autor: Administrator , 13. 6. 2019.

Ovogodišnja priredba povodom Dana škole započela je ispred škole dizanjem zastave Eko-škole, a nastavljena u holu. Ravnateljica škole Jana Markulin pozdravila je sve prisutne i ukratko objasnila koje sve aktivnosti su obilježile ovu školsku godinu. Program se nastavio nastupom mažoretkinja, a potom su uslijedili dramska predstava, recitacija, lutkarska predstava, točka plesne škole Harmony, tamburaši te zbor škole. Najbolji učenici koji su nastupali na županijskim i ostalim natjecanjima i njihovi mentori dobili su zahvalnice. Na kraju su se osmaši uz govor, prezentaciju i već tradicionalno poklonjenu ružu oprostili od svojih učitelja i ostalih djelatnika škole. Pogledaje i fotografije. Svim učenicima želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju i životu!