Eko škola

Naša škola se od ove školske godine (2010./2011.) uključila u međunarodni program Eko-škola i priprema se za stjecanje toga prestižnog statusa. Ovaj program je dugoročan što znači da uključuje sve učenike od prvoga do osmoga razreda, upravu Škole, učitelje, administrativno-tehničko osoblje i roditelje.

Program prati i podupire lokalna zajednica bez koje nije moguće provedba ovoga značajnog i zahtjevnog zadatka.

Udruga Lijepa naša provodi ovaj program na državnoj razini, prati rad svih škola koje su uključene u ovaj program te dodjeluje ovaj status s kojim se postaje dio svjetske ekološke obitelji.

Osim gore navedenih aktivnih sudionika sve škole odabiru svoje kumove koji program podupiru  intelektualno, moralno i materijalno sukladno mogućnostima.

Osnovna škola Vladimir Nazor Topusko odabrala je svoje kumove a to su Općina Topusko i Top-Terme na čemu smo im zahvalni.